Reset Latar Belakang Tukar Latar Belakang Tukar Latar Belakang Tukar Latar Belakang Font Kecil Font Pertengahan Font Besar Font Hitam Font Merah Font Biru Font Hijau Font Kuning Capaian Kurang Upaya (OKU) / Disability Access                                                                                            Bahasa Melayu | English                            


  Selamat Datang Pelawat  

  Khamis, 17hb Ogos 2017  

Tentang DBP > Pengurusan DBP > Pengurusan Tertinggi

                               

 PENGURUSAN TERTINGGI



 

Ketua Pengarah

Datuk Haji Abdul Adzis bin Abas
E-Mel: adzis@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9009

 

Timbalan Ketua Pengarah (Dasar)

Datuk Abang Sallehuddin bin Abg Shokeran
E-Mel : saleh@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9339
 

Timbalan Ketua Pengarah (Operasi)

Kamarul Zaman bin Shaharudin
E-Mel:
kamarul@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9119

Pengarah Jabatan Dasar dan Penyelidikan

Rusli bin Abd. Ghani
E-mel:
rusli@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9229

 

 

 

Pengarah Jabatan Pembinaan Bahasa dan Sastera

Dr. Amran bin Joned
E-Mel :
amran@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9229

 

 

 

 

Pengarah Jabatan Penerbitan

Nama: Tuan Haji Khalik bin Sulaiman
E-Mel:  
khalik@dbp.gov.my

Tel:   03-2147 9494

Pengarah Jabatan Pengembangan Bahasa dan Sastera

Padilah binti Haji Ali
E-Mel :
padilah@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9559

 

 

 

 

 

 
: 4198633
 
 
Cetak versi format pencetak untuk halaman ini  Cetak halaman ini   E-Mel halaman ini kepada kawan  E-mel halaman Ini