Reset Latar Belakang Tukar Latar Belakang Tukar Latar Belakang Tukar Latar Belakang Font Kecil Font Pertengahan Font Besar Font Hitam Font Merah Font Biru Font Hijau Font Kuning Capaian Kurang Upaya (OKU) / Disability Access                                                                                            Bahasa Melayu | English                            


  Selamat Datang Pelawat  

  Selasa, 21hb November 2017  

 

 Ketua Pengarah
 

Datuk Haji Abdul Adzis bin Abas
E-mel: adzis@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9009

Timbalan Ketua Pengarah (Dasar)

Datuk Haji Abang Sallehuddin bin Abg. Shokeran
E-mel: saleh@dbp.gov.my

Tel: 03-2147 9339

Timbalan Ketua Pengarah (Operasi)

Kamarul Zaman bin Shaharudin
E-mel:
kamarul@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9119

Ketua Bahagian Audit Dalam

Mohd Nasrul Ekram bin Adzahar
E-mel: nasrul@dbp.gov.my

Tel: 03-2147 9575

Ketua Bahagian Komunikasi Korporat

Haji Razali bin Che Mat
E-Mel: razali3@dbp.gov.m

Tel:03-2147 9464

Ketua Bahagian Undang-undang

Nor Hayati binti Osman
E-mel:
hayati_osman@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9565

Ketua Unit Integriti


Haji Hamidi bin Baharom
E-mel: hamidi@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9282


Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Cawangan Sabah

Hajah Asmiah binti Ajamain
E-Mel:
asmiah@dbp.gov.my
Tel: 088-439 315

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Cawangan Sarawak

 

Dr. Hazami bin Jahari

E-Mel: Hazami@dbp.gov.my
Tel: 082-227002

 

 

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Utara

Abdul Wahab bin Hamzah|
E-Mel:
wahab@dbp.gov.my
Tel: 04-5377 240 

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Selatan

Abang Haliman bin Abang Julai
E-Mel: haliman@dbp.gov.my
Tel:07-236 1616

 

Pengarah Dewan Bahasa dan Pustaka Wilayah Timur

Hajah Che Zainab binti Omar
E-mel:
chezai@dbp.gov.my
Tel: 09-741 4909

Pengarah DBP Wilayah Tengah 

Haji Shariffulizan bin Malek
E-mel:
izan@dbp.gov.my
Tel: 03-2147 9535

 
: 4230389
 
 
Cetak versi format pencetak untuk halaman ini  Cetak halaman ini   E-Mel halaman ini kepada kawan  E-mel halaman Ini
 

--- Powered by FastPublisher Web Content Management System ---